Menu
Your Cart

TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÜCRETSİZ KARGO!

Özel sipariş

Özel sipariş
Çocuğunuzun ilk dişini ve-veya saçını hiç bozulmayacak şekilde sonsuza kadar saklayabilirsiniz.Orgonit kolye kategorimizde de göreceğiniz gibi çocunuzun ya da sevdiklerinizin ilk dişini ,saçını yahut herhangi bir materyali epoxy reçine ile kaplıyoruz,Sipariş ve fiyat bilgisi için sayfanın altındaki ..
0,00TL
Duvarlarınıza ,size özel tasarlanmış, ham bez kumaş üzerine yalnızca fırça ile çizdiğimiz resimlerle renk katabilirsiniz,Bunun için; boyutuna ve görsele karar verip sayfanın altındaki linlerden bize ulaşabilirsiniz,..
0,00TL
Tamamen doğal malzemeden üretilmiş saç fırçanıza size özel resim yapıyor ve isim yazarak kişiselleştiriyoruz.Özel günlerinizde sevdiklerinize isimlerine özel hazırlanmış saç fırçalarını hediye edebilirsiniz.Adet,görsel ve fiyat bilgisi için sayfanın altındaki iletişim linklerinden(whats up,instagram..
0,00TL
Doğum günü ,nişan , nikah ,kına gecesi gibi özel gün ve kutlamalarınızda sevdiklerinize hediye etmeniz için sizin seçeceğiniz boyut ve görselde istediğiniz sayıda magnet hazırlanır.Magnetlerin boyut , sayı ve görseline karar verdikten sonra sayfanın altında bulunan iletişim linklerinden bize ulaşabi..
0,00TL
Size ve sevdiklerinize özel günlerde çevreci aksesuarlarınızı size özel tasarlayabiliriz.Yanmaktan kurtarılmış ağaçları özenle dilimliyor, temizliyor ve fırçayla size özel resimliyoruz. Sonsuza kadar kullanmanız için ağaç üzerine, fırça ile akrilik boya ve vernik uyguluyoruz.Bunları kolye,broş ve ça..
0,00TL
Üzerinde sizin seçtiğiniz resmi taşıyan doğa dostu bez çantanız olsun.Doğal pamuklu kumaştan hazırlanmış sırt ve omuz çantalarına size ve sevdiklerinize özel resim yapıyoruz.Görsel ve fiyat bilgisi için sayfanın altındaki iletişim linkleriyle(whats up,instagram) bize ulaşabilirsiniz...
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)